Deelnemende scholen

BC Broekhin Roermond
www.broekhin.nl

contactpersoon onderzoek:
Maartje Janssen (sombmj11@soml.nl)

contactpersoon opleiding:
Resi Janssen (rjanssen@broekhin.nl)
Tessie van Katwijk (tvankatwijk@broekhin.nl)
Evita Huskens (e.huskens@broekhinjenaplan.nl) - locatie: Reuver/Swalmen

contactpersoon themabijeenkomsten kenniskringen:
Resi Janssen (rjanssen@broekhin.nl)

Bernardinus College - Heerlen
 http://www.bernardinuscollege.nl/

  contactpersoon onderzoek:
Brigitte van Goethem (bmaj.goethem@bernardinuscollege.nl
Bert Elands (pac.elands@bernardinuscollege.nl)

contactpersoon opleiding:
Brigitte van Goethem (bmaj.goethem@bernardinuscollege.nl 

 

Bernard Lievegoed School - Maastricht
 http://www.blvs.nl/

contactpersoon onderzoek en opleiding:
Gerlach van Wersch (g.vanwersch@lvomaastricht.nl) 

  BeB

 Beroepscollege Parkstad Limburg - Heerlen
 www.bcpl.nl

 contactpersoon onderzoek:
Sonja van Heynsdijk - ssw.heynsdijk-koch@bcpl.nl   

contactpersoon opleiding:
Estelle Seijben- ejgh.seijben@bcpl.nl  


Blariacum College Blerick
www.blariacum.nl

contactpersoon onderzoek:
Janneke Sanders - j.sanders@blariacum.nl 

contactpersoon opleiding:
Janneke Sanders - jsanders@ogvo.nl  
Lilianne Wevers - lwevers@ogvo.nl  

contactpersoon onderzoek:
Brigitte van Goethem - bmaj.goethem@bernardinuscollege.nl 
Bert Elands � pac.elands@bernardinuscollege.nl  contactpersoon onderzoek:
Brigitte van Goethem - bmaj.goethem@bernardinuscollege.nl 
Bert Elands � pac.elands@bernardinuscollege.nl 

Bonnefanten College - Maastricht
  http://www.bonnefantencollege.nl/

contactpersoon opleiding:
Uranela de Goey - u.degoey@lvomaastricht.nl

                   

Broekland College  en  Emma College te Hoensbroek 
www.broekland-lvo.nl en www.emma-lvo.nl

contactpersoon opleiding:
Eva Mhaoui - o.mhaoui@broekland-lvo.nl
Rob Keulers - r.keulers@emma-lvo.nl 

Charlemagne College - Locatie Eijkhagen te Landgraaf
www.charlemagnecollege.nlntactpersoon opleiding:
Karin van Buren-Pisters- k.buren@charlemagnecollege.nlcontactpersoon opleiding:

Karin van Buren-Pisters- k.buren@charlemagnecollege.nl  contactpersoon opleiding:
Uranela de Goey - u.degoey@lvomaastricht.nl 
contactpersoon opleiding:
Uranela de Goey - u.degoey@lvomaastricht.nl 

contactpersoon onderzoek:
Harry Curfs - h.curfs@charlemagnecollege.nl  

 contactpersoon opleiding:
Karin van Buren-Pisters- k.buren@charlemagnecollege.nl

Het College Weert 
www.college.nl

contactpersoon opleiding:
Marc Wassen - m.wassen@lvo-weert.nl

contactpersoon themabijeenkomsten kenniskringen:
Marc Wassen - m.wassen@lvo-weert.nl  

contactpersoon themabijeenkomsten kenniskringen:
Ton Verpoort � t.verpoort@dacapo-college.nl contactpersoon themabijeenkomsten kenniskringen:

Ton Verpoort � t.verpoort@dacapo-college.nl  contactpersoon themabijeenkomsten kenniskringen:
Ton Verpoort � t.verpoort@dacapo-college.nl 
 

Connect College - Echt
www.connectcollege.nl

contactpersoon onderzoek en opleiding:
Jos Houben - j.houben@connectcollege.nl



DaCapo College - Sittard-Geleen
www.dacapo-college.nl


 contactpersoon onderzoek:
Rico Verkerke - r.verkerke@dacapo-college.nl

contactpersoon opleiding:
Ton Verpoort - t.verpoort@dacapo-college.nl

contactpersoon themabijeenkomsten kenniskringen:
Ton Verpoort - t.verpoort@dacapo-college.nl

 

Graaf Huyn College - Geleen
www.ghc.nl

contactpersoon opleiding:
Elske ter Woorst - e.terwoorst@ghc.nl

contactpersoon themabijeenkomsten kenniskringen:
Elske ter Woorst - e.terwoorst@ghc.nl 


Het Kwadrant - Weert
www.hetkwadrant.nl

contactpersoon opleiding:  
Lilian van Heel - l.ohlenforst@lvo-weert.nl

contactpersoon themabijeenkomsten kenniskringen:
Lilian van Heel - l.ohlenforst@lvo-weert.nl

Philips van Horne - Weert 
www.philipsvanhorne.nl

contactpersoon opleiding: 
Lilian van Heel - l.ohlenforst@lvo-weert.nl

contactpersoon themabijeenkomsten kenniskringen:
Lilian van Heel - l.ohlenforst@lvo-weert.nl

Porta Mosana - Maastricht
www.portamosana.nl  

contactpersoon opleiding:
Huub Vankan - h.vankan@lvomaastricht.nl  

Sintermeertencollege - Heerlen 
www.sintermeerten.nl

contactpersoon onderzoek:
Paul Roosjen - ppkroosjen@sintermeerten.nl

contactpersoon opleiding:
Ruud Braun - rbm.braun@sintermeerten.nl

contactpersoon themabijeenkomsten kenniskringen:
Ruud Braun - rbm.braun@sintermeerten.nl

 

Sint-Maartenscollege - Maastricht
  www.sint-maartenscollege.nl 

contactpersoon opleiding:
Carla Alting - c.alting@lvomaastricht.nl 

 

Sint Ursula - Locaties Horn en Heythuysen
www.ursula.nl

 contactpersoon onderzoek:
Ton Houben - t.houben@ursula.nl 
Lucien Kester - l.kester@ursula.nl

 contactpersoon opleiding:
Nina Boots (locatie Horn) - n.boots@ursula.nl
Simone Hermens (locatie Heythuysen) - s.hermens@ursula.nl

contactpersoon themabijeenkomsten kenniskringen:
Nina Boots (locatie Horn) - n.boots@ursula.nl
Simone Hermens (locatie Heythuysen) - s.hermens@ursula.nl 

 

 

Sophianum -  Gulpen
www.sophianum.nl

contactpersoon onderzoek:
Fernao Prince - f.prince@lvo-heuvelland.nl

contactpersoon opleiding:
Leontine Puijk - l.puijk@sophianum.nl


Trevianum - Sittard 
www.trevianum.nl

contactpersoon onderzoek:
Sanne Verhoef - s.verhoef@trevianum.nl    

contactpersoon opleiding:
Peter Hilkens - p.hilkens@trevianum.nl 
Hans Hotterbeekx - j.hotterbeekx@trevianum.nl    

Academische Opleidingsschool Limburg waar opleiding en innovatie gekoppeld wordt aan onderzoek en ontwikkeling.